جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 185705
  تاریخ انتشار : 12 تیر 1395 15:54
  تعداد بازدید : 552

  نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی:

  دادستان به عنوان مدعی العموم موضوع پیامک به روزنامه نگاران را دنبال کند

  الیاس حضرتی اظهار کرد: پیامک گسترده به روزنامه نگاران و ادبیات به کار رفته در آن مصداق اتهام زنی است و دادستان به عنوان مدعی العموم باید طرح شکایت کند.

  نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به موضوع ارسال پیامک تهدیدآمیز به تعدادی از روزنامه نگاران، گفت: من به طور جدی و رسمی از وزیر اطلاعات و پلیس فتا طی نامه یا تذکری در جلسه علنی خواهم خواست تا این موضوع را پیگیری و عوامل آن را مورد پیگرد قرار دهند چرا که اتهام زنی به اصحاب رسانه و نسبت دادن فعالیت با جریان های معاند به آنها اتفاق کم اهمیتی نیست.

  وی افزود: در شرایط خاص کشور عده ای در عرصه های مختلف سیاسی، اقتصادی و فرهنگی به دنبال ایجاد نگرانی و تشویش در جامعه و برهم زدن فضای آرام کشور هستند که شاید برخی دستاوردها را زیر سوال ببرند.

  مدیر مسئول روزنامه اعتماد، تأکید کرد: دنبال کردن منافعی غیر از منافع ملی از سوی هر جریانی محکوم است و این پیامک ها که با چند شماره مشخص و با در دست داشتن اطلاعات روزنامه نگاران ارسال شده هم به دنبال همین هدف است که موجب نگرانی خاطر اهالی فرهنگ شده و بی شک باید با آن برخورد جدی شود و اگر از سوی مراجع ذی صلاح این اتفاق نیفتد حتماً جمعی از روزنامه نگاران علیه عوامل این اتفاقات طرح دعوا می کنند.
  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28594461
اکنون :
161