جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 185588
  تاریخ انتشار : 12 تیر 1395 8:44
  تعداد بازدید : 489

  نماینده ساری در مجلس،

  فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی در مجلس تشکیل شود

  نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی از تلاش برای ایجاد فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی در مجلس خبر داد.

  به گزارش ایسنا، محمد دامادی در جلسه شورای اداری شهرستان ساری اظهار کرد: با دیگر نماینده مردم ساری در مجلس در تمام مسیرها همدل هستیم.

  وی با بیان اینکه مفاسد اقتصادی، ضربه های فراوانی به کشور وارد کرده است، تصریح کرد: با هر فردی در حوزه مفاسد اقتصادی در هر جایگاهی که قرار دارد باید برخورد شود.

  نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس با اشاره به اینکه حقوق های نجومی خسارت سنگینی به کشور وارد کرده است، گفت: مسائل مهم تر هم وجود دارد که باید بررسی شود و به همین دلیل در مجلس به دنبال ایجاد فراکسیونی برای مبارزه با مفاسد اقتصادی هستیم.

  دامادی با بیان اینکه موظف هستیم از ظرفیت بدنه کارشناسی دستگاه ها استفاده کنیم، تصریح کرد: مسئولان دستگاه ها هم در این مسیر مشاوره، برنامه داشته باشند.

  وی با اشاره به اینکه فاز نخست طرح ساری تاکام باید به پایان برسد، خاطرنشان کرد: این طرح باید زودتر به اتمام برسد و تعطیلی در آن وجود نداشته باشد.

  نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس با بیان اینکه جاده گهرباران هر ساله حادثه می آفریند و هنوز ردیف بودجه ای ندارد، خاطرنشان کرد: به دنبال این هستیم طرح جاده گهرباران هم به پایان برسد.

  دامادی با اشاره به اینکه سال ها در مورد گردشگری حرف زده شد اما چه اقدامی صورت گرفته است؟ اظهار کرد: با ایجاد چند آلاچیق در ساحل دریا نمی توانیم ادعا کنیم اقدامی در حوزه گردشگری انجام دادیم.

  وی با بیان اینکه یکی از کشته شدگان حادثه ترکیه، ایرانی بود که برای گردشگری به این کشور سفر کرد، افزود: نتوانستیم گردشگران را به ظرفیت های داخلی جذب کنیم.

  دامادی گفت: فرهنگسرای ساری هم در حال تبدیل شدن به تخت جمشید است، این طرح چند سال باید به طول بکشد تا به نتیجه برسد.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28594461
اکنون :
134