جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 185529
  تاریخ انتشار : 9 تیر 1395 15:10
  تعداد بازدید : 486

  سخنگوی فراکسیون محیط زیست مجلس:

  مجلس آماده تدوین قوانین متقن در حمایت از محیط بانان است

  سخنگوی فراکسیون محیط زیست مجلس از آمادگی مجلس و فراکسیون محیط زیست برای تدوین قوانین متقن و قوی در حمایت از محیط بانان خبر داد.

  سیدکاظم دلخوش در گفت وگو با ایسنا، ضمن تسلیت شهادت سه محیط بان در روزهای گذشته، اظهار کرد: محیط بانان از مظلوم ترین و محروم ترین اقشار جامعه و از نیروهای زحمتکش دستگاه های اجرایی هستند که در جهت حفظ محیط زیست و جنگل ها با کمترین حقوق و امکانات برای آسایش و رفاه عموم تلاش می کنند و از گذشت جان خود نیز دریغ نمی کنند.

  وی افزود: تجارب سال های گذشته نشان داده حقوق محیط بانان در بسیاری از نقاط کشور مورد دستبرد قرار گرفته و آنها را دچار آسیب کرده است. لذا باید در جایگاه قانون گذاری و در دفاع از حقوق مادی و معنوی محیط بانان قوانینی مصوب شود که ناظر بر حمایت جدی از آنها و همچنین برخورد قاطع با متخلفین و کسانی باشد که به محیط بانان تعرض می کنند.

  این نماینده مجلس یادآور شد: من از سازمان محیط زیست می خواهم نقاط ضعف و خلأ های قانونی احتمالی در زمینه حمایت از محیط بانان را مورد بررسی قرار دهند. قطعاً مجلس و فراکسیون محیط زیست نیز برای دفاع از جان و جایگاه محیط بانان و همچنین نوشت قوانین متقن و قوی در حمایت از آنان آمادگی کافی دارد.

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
215143787
اکنون :
38