جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 185458
  تاریخ انتشار : 8 تیر 1395 16:3
  تعداد بازدید : 408

  رئیس سازمان زندان‌ها در جمع خبرنگاران:

  تفکیک زندانیان در زندان تهران بزرگ صورت می گیرد/ پیش نویس تفاهمنامه انتقال زندان اوین آماده شده است

  جهانگیر در رابطه با زندان های استان تهران گفت: راه اندازی این زندان 4 فاز دارد که هر فاز 2 هزار نفر جمعیت دارد و در مجموع اگر تمام فازها تکمیل شوند، 10 هزار نفر ظرفیت در زندان تهران بزرگ وجود دارد.

  به گزارش خبرگزاری میزان، اصغر جهانگیر، رئیس سازمان زندان ها در حاشیه برگزاری همایش سراسری هفته قوه قضائیه در جمع خبرنگاران در خصوص تبدیل اوین به پارک اظهار کرد: پیش نویس تفاهمنامه اولیه آماده شده و دو، سه روز پیش آن را به شهرداری تهران فرستادیم. تعهدات دو طرفه مطرح شده و نیازمند این هستیم تا شهرداری جایی را برای انتقال زندانیان آماده کند و آن را تحویل سازمان زندان ها دهد تا در آن صورت ما بتوانیم زندانیان را به آن مکان انتقال دهیم. 

  وی با بیان اینکه در استان تهران زندان به آن معنایی که گفته می شود وجود ندارد و بیشتر زندان ها در استان البرز هستند، اضافه کرد: از مدت ها پیش استاندار البرز اعلام کرد هر استانی باید زندان خودش را داشته باشد و ما نیازمند این هستیم که یکسری از زندان ها به استان تهران منتقل شود. 

  جهانگیر در خصوص زندان های استان تهران توضیح داد: راه اندازی این زندان 4 فاز دارد که هر فاز 2 هزار نفر جمعیت دارد و در مجموع اگر تمام فازها تکمیل شوند، 10 هزار نفر ظرفیت در زندان تهران بزرگ وجود دارد. 

  رئیس سازمان زندان ها ادامه داد: در زندان تهران بزرگ تفکیک زندانیان صورت می گیرد. 
  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28645659
اکنون :
100