جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 185369
  تاریخ انتشار : 6 تیر 1395 15:34
  تعداد بازدید : 512

  رییس سازمان بازرسی کل کشور:

  گزارش حقوق های غیرمتعارف امروز به سران قوا ارسال می شود

  رییس سازمان بازرسی کل کشور از ارسال گزارش این سازمان برای سران قوا خبر داد.

  به گزارش ایسنا، قاضی سراج طی سخنانی در مراسم افتتاح مرکز آموزش آکادمی آمبودزمان آسیایی با حضور معاون اول قوه قضاییه اعلام کرد: گزارش سازمان بازرسی در رابطه با حقوق های غیرمتعارف امروز به سران سه قوه ارسال می شود. در این گزارش نام و مشخصات و میزان دریافتی افراد قید شده است.

  سراج خاطرنشان کرد: پیش از این یک گزارش در رابطه با حقوق نامتعارف مدیران یکی از وزارتخانه ها به روسای 3 قوه و معاون اول دستگاه قضا ارسال کردیم و خوشبختانه امروز نیز گزارش 3 معاونت عملیاتی سازمان بازرسی در خصوص حقوق های مدیران سایر دستگاه ها به روسای قوا تقدیم می شود. معاونت تولیدی، معاونت امور اقتصادی و معاونت فرهنگی سازمان بازرسی گزارش های خود را در رابطه با حقوق های مدیران دستگاه های مربوطه آماده کرده اند که البته این گزارش ها بیشتر خوداظهاری است و در حال راستی آزمایی آنها هستیم.

  رییس سازمان بازرسی کل کشور بیان کرد: یکی دیگر از معاونت های سازمان بازرسی نیز مکاتبات خود را درباره این مساله انجام داده اما با توجه به اینکه مسائل امنیتی را شامل می شود باید یک مقدار با دقت بیشتری کار کنیم.

  سراج خاطرنشان کرد: در باره پروژه های انجام شده در سال 94 از سال 92، حدود 20 پروژه تعریف کردیم که از این تعداد، 12 پروژه طی سال گذشته و امسال به پایان رسیده که زیربنای مجموع این پروژه ها به 26 هزار متر مربع می رسد. با تکمیل شدن این 20 پروژه در مجموع 51 هزار متر مربع به زیربنای ساختمان های سازمان بازرسی در سراسر کشور اضافه می شود. ساختمان امروز 12 طبقه است و 2 هزار مترمربع زیربنای اداری دارد و مقرر شده هیاتی 4 نفره به سرپرستی وزارت نظارت چین طی ماه های آینده از این ساختمان بازدید کنند. ‎

  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28594461
اکنون :
125